R E K L A M A

Motorola One Action pojawiła się w sieci

Opublikowane:

Szczegółów nie jest zbyt wiele, ale oficjalnie poznaliśmy kluczowe parametry modelu Motorola One Action - wszystko za sprawą strony Google, Android Enterprise Recommended.

Smartfony z Androidem One to bardzo udane propozycje od Motoroli. Nic dziwnego, że ta seria się rozwija i po One Vision, najnowszym urządzeniu z Androidem One, wkrótce zadebiutuje nowy model, Motorola One Action. Doczekała się ona licznych przecieków z urzędów certyfikacyjnych i przedpremierowych zdjęć. Teraz dodać możemy jeszcze informacje z witryny Android Enterprise Recommended, w której pojawił się profil produktu w grupie smartfonów, które otrzymały certyfikat od Google'a.

Na zdjęciu widać front telefonu - wygląda identycznie jak Motorola One Vision. Z tyłu ma znaleźć się czujnik linii papilarnych i potrójny aparat, składający się z głównego sensora o rozdzielczości 12,6 megapikseli i obiektywu szerokokątnego. Motorola One Action będzie miała wyświetlacz Full HD+ o przekątnej 6,3 cala i proporcjach 21:9, 4 GB pamięci RAM i pamięć wewnętrzną o pojemności 128 GB. Sercem urządzenia jest Samsung Exynos 9609, a całość pracuje pod kontrolą Androida 9 Pie i zasilana jest przez baterię o pojemności 3500 mAh.

Na podstawie xda-developers, GizChina

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
100,0% 
 0,0% 
 0,0% 
gara
Zapowiada sie dobrze moze wymienie moją g6
.105.177.16 | 23 Jul 2019, 22:07