R E K L A M A

Samsung Galaxy Fold gotów do premiery

Opublikowane:
Samsung Galaxy Fold
Samsung Galaxy Fold
fot. Samsung

Wygląda na to, że wreszcie doczekamy się premiery Samsunga Galaxy Fold. Piszą o niej koreańskie media.

Składany smartfon Samsunga zaliczył bolesny falstart w dłoniach amerykańskich influencerów, ale wciąż ma szansę zadebiutować przed składanym telefonem Huawei. Usterki, które ujawniły się przy pierwszych testach pozwoliły udoskonalić urządzenie, dzięki czemu powinno okazać się mniej awaryjne. Oczywiście kolejnej szansy nie będzie, dlatego też testy poprawionego Galaxy Fold trwają dość długo. Według doniesień koreańskich mediów, właśnie się kończą, a telefon pomyślnie przeszedł wszystkie próby. Testy prowadzili m.in. naukowcy z seulskiego uniwersytetu, jak również z instytutu badawczego KAIST. Orzekli oni, że telefon jest gotów, by trafić na rynek.

Czy uda się wyprzedzić Huawei? Są na to spore szanse, bowiem składany Mate X ma być początkowo dostępny tylko w Chinach. Możliwe, że Huawei ogłosi początek sprzedaży swego składaka na konferencji, podczas której ma zaprezentować swój autorski system operacyjny. Stanie się to ponoć 9 sierpnia. By być pierwszym, Samsung musiałby ogłosić start sprzedaży Folda wcześniej - i może to zrobić przy okazji premiery Galaxy Note10, choć analitycy krytykują ten pomysł.

Na podstawie informacji thelec

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 2 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 2.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
qaz
Dziękuję za odpowiedź. Tak chodziło o listę marek/telefonów. Niestety, teraz to nie to samo. Szkoda, chociaż rozumiem powód (domyślam się).
Ale... (nadal drążę i nie odpuszczam :-) może by tak wstawić tą możliwość do jednej z zakładek, np SŁOWNICZEK. Byłby i wilk syty i owca cała.
Proszę mi uwierzyć, gdyby było możliwe zachowanie listy, zostałaby zachowana. Jestem konserwatywnym naczelnym, który podobnie jak użytkownicy nie znosi zmian jakichkolwiek funkcjonalności, w szczególności odbierania funkcjonalności, które w serwisie już są. Broniłem listy tak długo, jak długo było to możliwe. (jf)
.31.89.47 | 19 Jul 2019, 14:07
qaz
Wiem, że nie na temat, więc treść nie musi być publikowana, ale... mam pytanie: co się stało na waszej stronie z wyszukiwarką telefonów po lewej stronie? Były podpowiedzi producentów i telefonów, a teraz nie ma (sprawdzone na 2 przeglądarkach). Przywróćcie proszę!
Chodzi chyba o listę marek, tak? Bo wyszukiwarka chyba została jak była. Lista marek musiała zwolnić miejsce dla innych treści - nic nie poradzę, przykro mi. Nieco podobna funkcjonalność można uzyskać za pomocą przycisku KATALOG na górnym pasku. Po kliknięciu polecam skrót Ctrl+F, nazwa marki - efekt jest podobny. Po kliknięciu marki otwiera się stronicowana lista telefonów. - Tak, wiem, ze to nie to samo. Staram się pomóc w miarę możliwości. Pozdrawiam. (jf)
.31.89.47 | 19 Jul 2019, 10:07