R E K L A M A

Samsung Galaxy Note10+ tylko w wersji 5G?

Opublikowane:
Samsung Galaxy Note10+
Samsung Galaxy Note10+
fot. @UniverseIce

Leakster znany jako Ice Universe musi mieć niezłą "wtyczkę" w Samsungu, bowiem ma kolejne, dość ciekawe informacje - ale tym razem dotyczące rynku chińskiego.

Według Ice Universe, Samsung Galaxy Note10+ będzie oferowany w Chinach wyłącznie w wariancie 5G, a do tego - z mocną pamięcią: 12 GB RAM-u oraz 512 GB pamięci flash. Podobnie ma być w przypadku oferowanego w Chinach Samsunga Galaxy Note10. Dostanie 8 GB RAM-u i 256 GB pamięci wewnętrznej, ale z drugiej strony - według leakstera - ma występować jedynie w wersji 4G. Oczywiście - powtórzmy jeszcze raz - informacje te dotyczą rynku chińskiego i nie wiemy, czy podobny podział zostanie zastosowany gdziekolwiek indziej.

Mniej więcej w tym samym czasie pojawiła się oficjalna informacja, że Samsung uruchomił produkcję 12-gigabitowych pamięci LPDDR5, zapewniających prędkość transferu danych rzędu 5500 Mb/s. W praktyce, oznacza to możliwość przesłania 44 GB danych w sekundę. Nowa pamięć zużywa o 30% mniej energii, a jej pojemność to 12 GB. Prawdopodobnie to właśnie takie "kości" trafią do Galaxy Note10.

Na podstawie informacji @UniverseIce i Samsung

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!