R E K L A M A

myPhone Pocket Pro - budżetowo, ale nowocześnie

Opublikowane:
myPhone Pocket Pro
myPhone Pocket Pro
fot. Adam Łukowski/mGSM.pl

myPhone zapowiada nowy model Pocket Pro. To telefon klasy budżetowej, ale zadbano, by wyglądał nowocześnie i wpisywał się w rynkowe trendy.

myPhone Pocket Pro otrzymał kompaktową obudowę z tworzywa, z połyskującym tyłem utrzymanym w modnej obecnie stylizacji, w granatowo-różowym, mieniącym się gradiencie. Nie zabrakło też kropelkowego wcięcia w ekranie oraz klasycznego czytnika linii papilarnych.

myPhone Pocket Pro ma 5,7-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości HD+ i proporcjach boków 19:9, otoczony w miarę wąską - jak na budżetową konstrukcję - ramką, pozwalającą osiągnąć współczynnik screen-to-body ratio na poziomie 88% (dane producenta). Telefon pracuje pod kontrolą Androida Pie z aktualnymi poprawkami bezpieczeństwa. Zasilanie zapewnia akumulator o pojemności 2700 mAh. Telefon obsługuje oczywiście LTE, ma też Bluetooth 4.2, GPS czy dwuzakresowe Wi-Fi.


myPhone Pocket Pro oglądany kilka minut po premierze
wideo: mGSM.pl przez YouTube

Sercem Pocket Pro jest ośmiordzeniowy procesor Spreadtrum SC9863, wspomagany przez 3 GB pamięci operacyjnej i 32 GB pamięci wewnętrznej z opcją rozbudowy kartą microSD w hybrydowym slocie, na zmianę z DualSIM. Smartfon ma 13-megapikselowy aparat główny f/2.8 od Samsunga (z interpolacją do 16 Mpx, diodą i dodatkową matrycą VGA do rozmywania tła) oraz przedni aparat 5 megapikseli, który interpoluje zdjęcia do 8 megapikseli. Cena telefonu wynosi 499 zł. Wymiary obudowy wynoszą 148 x 71 x 8,2 mm, a waga to 130 g.

Materiał własny

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!