R E K L A M A

Samsung wypuści nową wersję One UI wraz z Androidem Q

Opublikowane:

Wraz z aktualizacją smartfonów do Androida 9 Pie Samsung zaprezentował nową wersję swojej nakładki - One UI. Względem poprzednich wersji interfejsu - Touchwiz i Experience, najnowsza wprowadziła nie tylko odświeżoną estetykę, ale też nowe funkcje.

I, według ostatnich internetowych doniesień, wkrótce, wraz z Androidem 10 Q, możemy poznać wersję One UI 2.0. Nie trafi ona do oczekiwanego modelu Note 10 (ten ma mieć Androida 9 Pie i One UI 1.1), ale wiadomo, że wersja One UI 2.0 dostarczy ulepszeń związanych z funkcją Digital Wellness, trybu Focus Mode i Live Captions, czyli funkcji dodawania napisów w czasie rzeczywistym. Być może rozbudowane zostaną funkcje Bixby, na przykład Bixby Routines.

Interfejs One UI 2.0 uzyskają obecne na rynku smartfony wraz z aktualizacją systemu. Z kolei do modeli z rodziny Galaxy S11 trafić ma podobno wersja One UI 2.1 oraz oczywiście Android Q - premiera przewidywana jest na okolice MwC 2020. Powtarza to schemat aktualizacji z ubiegłego roku. wtedy, gdy zadebiutował Android 9 Pie, smartfony Galaxy dostały wraz z nim One UI w wersji 1.1, natomiast smartfony z serii Galaxy S10 - nakładkę w wersji 1.1.

Na podstawie Gizchina

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!