R E K L A M A

Oppo zarejestrował znaki handlowe dla 22 modeli smartfonów

Opublikowane:

Oppo rejestruje 22 nowych znaków handlowych dla modeli smartfonów z serii K z planami ich sprzedaży w Europie. Ma to być liczna, niedroga, ale innowacyjna seria telefonów dla tzw. millenialsów.

Oppo zaimponowało nam linią Reno, ale przecież Chińczycy mają w ofercie znacznie więcej smartfonów. W październiku ubiegłego roku firma wprowadziła serię telefonów z oznaczeniem K na razie pojawiły się w niej dwa modele, K1 i K3. Ale zestaw nowych zgłoszeń znaków towarowych do EUIPO sugeruje, że Oppo zamierza w przyszłości rozszerzyć tę serię telefonów.

Wnioski zostały złożone przez NJ Akers & Co z Wielkiej Brytanii. Dotyczą następujących modeli Oppo: K1, K2, K3, K4, K5, K6, K7, K8, K9, K10, K11, K12 i K13, dodatkowo cała ta seria powtarza się z dziesiątkami: Oppo K20, K30, K40, K50, K60, K70, K80, K90 i wreszcie K100. Wymienione znaki towarowe są sklasyfikowane jako klasa 9, która obejmuje smartfony. Większość aplikacji jest nadal rozpatrywana, ale niemal natychmiast wnioski przyznano modelom K70, K80, K90 i K100.

To nie pierwszy raz, kiedy Oppo złożyło taką serię zgłoszeń znaków towarowych. Dokładnie rok temu Oppo zarejestrowało również około 40 modeli smartfonów, ale nie było wśród nich ani jednego smartfona z serii K. Nie wszystkie modele faktycznie pojawiły się na rynku, ale pokazuje to, czego możemy się spodziewać ze strony Oppo w przyszłości.

Na podstawie Let's Go Digital

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!