R E K L A M A

Oppo Reno w ekstremalnych testach wytrzymałości

Opublikowane:

Kanał JerryRigEverything oglądamy, gdy chcemy zobaczyć, jak popularne smartfony znoszą dość drastyczne testy wytrzymałości: są drapane, wyginane i podpalane. Tym razem YouTuber wziął pod lupę model Oppo Reno.

Autor kanału JerryRigEverything sfilmował, jak testuje kolejny model pod katem wytrzymałości. Tym razem padło na Oppo Reno, który całkiem nieźle przetrwał test na zarysowania i pozostałe tortury YouTubera.

Zaczęło się od testu na zadrapania - tutaj Oppo Reno jest tak samo odporny jak inne smartfony, wyposażone w warstwę Gorilla Glass 6 na ekranie (poziom 7 w skali Mohsa). Niełatwo go zarysować, a nawet obecność rys na wyświetlaczu nie przeszkadza w poprawnym działaniu skanera linii papilarnych. Ramka i wysuwany aparat do selfików są metalowe, a wysuwany mechanizm mimo celowego blokowania, wyciągania na siłę i szarpania dalej funkcjonował prawidłowo. Wyświetlacz z niewielkim uszczerbkiem przetrwał też podgrzewanie zapalniczką i silne wyginanie - widać, jak tylny panel obudowy odlepia się od reszty telefonu, ale i ekran, i placki Oppo Reno okazały się wystarczająco elastyczne, by to przetrwać bez uszkodzenia.


Na podstawie YouTube - JerryRigEverything

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!