R E K L A M A

Rodzina Galaxy S10 w promocyjnych zestawach z urządzeniami ubieralnymi Samsunga

Opublikowane:
fot. Samsung

Jeśli rozważaliście zakup któregoś z modeli Samsunga Galaxy S10, może to być dobry moment na podjęcie decyzji. Kupując Samsunga Galaxy S10 albo S10+ dostaniecie opaskę albo słuchawki.

Smartwatch Galaxy Watch Active, opaska fitness Galaxy Fit lub słuchawki Galaxy Buds - takie prezenty czekają na osoby, które kupią wybrane smartfony Galaxy S10 w nowej promocji produktów marki Samsung. Z oferty można skorzystać do 28 lipca.

Promocja trwa od 15 do 28 lipca 2019 roku lub do wyczerpania puli nagród. Aby skorzystać z promocji należy zakupić u wybranych partnerów handlowych w dniach od 15 do 28 lipca 2019, a następnie aktywować urządzenie do 31 lipca 2019. Kolejnym krokiem jest zalogowanie się w aplikacji Samsung Members w ramach Konta Samsung i wypełnienie specjalnego formularza najpóźniej do 2 sierpnia 2019 roku. Pula nagród jest ograniczona. O przyznaniu nagrody decyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorami promocji są partnerzy handlowi firmy Samsung. Regulamin promocji, lista autoryzowanych partnerów oraz dodatkowe informacje znajdują się na stronie: promocjes10.samsung.pl.

Na podstawie informacji Samsung.pl

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!