R E K L A M A

Pierwszy smartfon Oppo ze Snapdragonem 665

Opublikowane:

Nowy smartfon Oppo otrzymał certyfikację Bluetooth. To model oznaczony jako CPH1931, dysponujący 6,5-calowym ekranem i układem Snapdragon 665. Nazwa urządzenia na razie pozostaje nieznana, ale możliwe, że będzie to kolejny smartfon z serii Reno.

W bazie danych Bluetooth SIG pojawił się niezapowiedziany do tej pory smartfon Oppo. Modelu CPH1931 wydaje się następcą Oppo R15 Pro (który ma oznaczenie CPH1831). Jednak wiemy, że Oppo porzuciło serię R na rzecz Reno, możliwe jest więc, że CPH1931 zadebiutuje jako część tej właśnie serii. Jakie szczegóły o telefonie uzyskaliśmy z bazy Bluetooth SIG?

Oppo CPH1931 ma mieć ośmiordzeniowy układ Qualcomm Snapdragon 665, ma mieć też 6,5-calowy ekran i akumulator o pojemności 5000 mAh. Jeśli chodzi o opcje łączności, przyszły smartfon Oppo będzie wyposażony w Bluetooth 5.0, obsługę 4G LTE i dwuzakresowy moduł Wi-Fi. Pracować ma najprawdopodobniej na platformie Android 9 Pie z nakładką ColorOS 6.1. Pozostałe elementy specyfikacji tego modelu są na razie nieznane.

Na podstawie 91mobiles

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!