R E K L A M A

Huawei Mate 30 - nieoficjalna specyfikacja

Opublikowane:
Czy Mate 30 będzie podobny do poprzednika...?
Czy Mate 30 będzie podobny do poprzednika...?
fot. Jacek Filipowicz/mGSM.pl

Indyjski leakster opublikował domniemaną specyfikację nadchodzącego modelu Huawei Mate 30. Jest zgodna z oczekiwaniami - ale czy prawdziwa?

Niedawno mieliśmy okazję zapoznać się z nieoficjalnymi danymi modelu Mate 30 Lite, a także niektórymi szczegółami konstrukcji Mate 30 Pro. Teraz - czas poznać bazowy model. Dane są oczywiście nieoficjalne i już na początku widzę pewne nieścisłości. Pytanie, który przeciek jest bliższy prawdy. Według niedawnych informacji, Mate 30 Pro ma mieć procesor Kirin 980, zaś dziś dowiadujemy się, że w Mate 30 miałby się znaleźć Kirin 990 - czyli teoretycznie wyżej pozycjonowany układ. Może faktycznie tak będzie, a może po prostu trzeba jeszcze poczekać na pewniejsze wskazówki...?

Reszta ujawnionych dziś danych wygląda już jednak sensowniej i w zasadzie nie budzi wątpliwości - jest całkiem prawdopodobna. Smartfon ma ponoć mieć poczwórny aparat fotograficzny oraz szybkie ładowanie 40 W. Pamięć operacyjna ma mieć 8 GB, zaś wewnętrzna powinna być oferowana w dwóch wariantach - 128 i 256 GB. Cena telefonu, zależna od wybranej pamięci, ma wynosić ok. 3999 i 4499 juanów, czyli 582 i 655 USD lub 2177 i 2450 zł.

Na podstawie informacji @stufflistings

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!