Samsung planuje premierę średniaka z 5G - i ma to być model Galaxy A90. Czas na bliższe informacje na jego temat." /> Samsung Galaxy A90 będzie średniakiem tylko z nazwy :: mGSM.pl
R E K L A M A

Samsung Galaxy A90 będzie średniakiem tylko z nazwy

Opublikowane:
Podejrzewam, że Galaxy A90 otrzyma ekran bez wcięć
Podejrzewam, że Galaxy A90 otrzyma ekran bez wcięć
fot. Adam Łukowski/mGSM.pl

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że Samsung planuje premierę średniaka z 5G - i ma to być model Galaxy A90. Czas na bliższe informacje na jego temat.

Nie wiemy jeszcze, jak wygląda Galaxy A90 ani czy otrzyma ruchomy aparat fotograficzny, jak Galaxy A80, wiadomo natomiast, że powstanie w dwóch wersjach: 4G - SM-A905 oraz 5G - SM-A908. Oba warianty mają korzystać z procesora Snapdragon 855 i mieć ekrany o przekątnej 6,7 cala ze zintegrowanym czytnikiem linii papilarnych.

Poza obsługą sieci, obie odmiany będą się różnić aparatami fotograficznymi. Model 4G ma mieć matryce 48, 12 i 5 megapikseli z tajemniczą stabilizacją Tilt OIS (nie wiadomo jeszcze, na czym polega), zaś w modelu 5G znajdziemy matryce 48, 8 i 5 megapikseli.

Jak zatem widzicie, Samsung Galaxy A90, pomimo przynależności do nie-flagowej serii A, będzie raczej modelem z najwyższej półki. Niestety - obawiam się, że cenowej również...

Na podstawie informacji OnLeaks

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
ZADZIOR
Tilt OIS polega na tym, że optyka modułu aparatu jest "zawieszona" na mikrosilniczkach, które reagują na ruch i dragania (może współpraca z żyroskopem?) i kompensują te ruchy w zakresie około 1 stopnia (w malutkim module smatfona, w kamerkach sportowych analogicznie więcej stopni)
Można by to mocno upraszczając porównać do zawieszenia smartfona na gimbalu.
.48.103.202 | 26 Jun 2019, 14:06