R E K L A M A

Huawei Mate 30 Lite - poczwórny aparat i dziurka w ekranie

Opublikowane:
Schemat sylwetki Huawei Mate 30 Lite
Schemat sylwetki Huawei Mate 30 Lite
fot. IThome

Z Chin napływają wieści na temat nadchodzącego nie-flagowca Huawei, czyli Huawei Mate 30 Lite. Ma to być model "Lite" - ale dość bliski flagowemu pierwowzorowi.

Według tych doniesień, Huawei Mate 30 Lite ma otrzymać 6,4-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 2310 x 1080 px oraz procesor Kirin 810, który będzie wspierany przez 6 lub 8 GB pamięci operacyjnej. Pamięć wewnętrzna ma mieścić 128 GB - i będzie to ponoć jedyny wariant dostępny w tym modelu. Pojemność akumulatora wyniesie 4000 mAh, a ponadto smartfon będzie obsługiwać szybkie ładowanie 20 W.

24-megapikselowy aparat do selfie znajdzie się w otworku w narożu ekranu, który otoczą stosunkowo szerokie - jak na dzisiejsze standardy - ramki. Z tyłu natomiast znajdzie się poczwórny aparat fotograficzny w oprawce stylizowanej na "płytę kuchenną". Znajdą się tam dwie 2-megapikselowe matryce pomocnicze oraz dwie główne, o rozdzielczościach 8 i 24 Mpx. 8-megapikselowa będzie prawdopodobnie współpracować z obiektywem szerokokątnym. Pod oprawką aparatu znajdzie się klasyczny czytnik linii papilarnych. Termin premiery nie jest jeszcze znany, nie ma również pewności, czy rzeczywiście model ten trafi na rynek pod "przepowiadaną" nazwą i czy pozostanie ona jedyną. W końcu nie byłaby to nowość u Huawei...

Na podstawie informacji IThome

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!