Samsung Galaxy Fold wciąż nie jest dostępny w sprzedaży, ale koreańskiemu producentowi nie przeszkadza to w projektowaniu nowych telefonów. Tym razem otrzymał patent na składany telefon z wyświetlaczem krawędziowym. Trzeba przyznać, ze nadaje to urządzeniu pewnego charakterystycznego, Edge-owego wyglądu, typowego dla topowych modeli Samsunga." /> Samsung myśli już o Galaxy Fold 2? :: mGSM.pl
R E K L A M A

Samsung myśli już o Galaxy Fold 2?

Opublikowane:

Samsung Galaxy Fold wciąż nie jest dostępny w sprzedaży, ale koreańskiemu producentowi nie przeszkadza to w projektowaniu nowych telefonów. Tym razem otrzymał patent na składany telefon z wyświetlaczem krawędziowym. Trzeba przyznać, ze nadaje to urządzeniu pewnego charakterystycznego, Edge-owego wyglądu, typowego dla topowych modeli Samsunga.

Wniosek o patent Samsung Electronics złożył pod koniec 2017 roku w USPTO (Urząd Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych), a opublikowany został dopiero 28 maja 2019 r. od tytułem "Foldable electronic device including flexible display". Składany telefon Samsunga w tym projekcie nie ma paska bocznego, a frontowy aparat umieszczony jest w otworze w obrębie elastycznego ekranu.

Składany smartfon ma dwie obudowy, które są trzymane razem za pomocą obrotowego zawiasu, częściowo wpuszczonego w obudowę. Po otworzeniu urządzenia do dyspozycji jest duży ekran o formacie tabletu, zakrzywiony po obu stronach. Po złożeniu telefonu z jednej strony jest zakrzywiony ekran, a z drugiej okrągły zawias. Wygląda to całkiem stylowo - pytanie tylko, czy kiedykolwiek trafi do produkcji i znajdzie się w sprzedaży.


Na podstawie Let's Go Digital

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!