Xiaomi CC9 - i kolejną, drobną informację na jego temat." /> Xiaomi CC9 ma być mistrzem selfie? (aktualizacja - 48 Mpx) :: mGSM.pl
R E K L A M A

Xiaomi CC9 ma być mistrzem selfie? (aktualizacja - 48 Mpx)

Opublikowane:
fot. Weibo

Xiaomi, zapowiadając premiery nowych modeli, zazyczaj ujawnia po kolei ich kluczowe cechy. Teraz mamy "na tapecie" młodzieżowe Xiaomi CC9 - i kolejną, drobną informację na jego temat.

Na swoim oficjalnym profilu w serwisie Weibo Xiaomi informuje, że model Xiaomi CC9 otrzyma 32-megapikselowy aparat do selfie, który będzie wyposażony w upiększające algorytmy sztucznej inteligencji, które ukażą naturalny odcień i teksturę skóry.

W tej chwili pozostaje nam tylko uwierzyć na słowo, warto jednak przypomnieć o tym, iż niedawne przecieki sugerowały, że Xiaomi CC9 otrzyma odchylany aparat fotograficzny podobny do zastosowanego w Asusie Zenfone 6. Wygląda zatem na to, że Xiaomi ujawnia tylko niewielki skrawek informacji. A może jednak przecieki były błędne - i będzie zwyczajny aparat w notchu...?

Kilka godzin po publikacji dotyczącej aparatu do selfie, pojawiła się informacja o aparacie tylnym. Główna matryca będzie mieć 48 megapikseli - a moduł fotograficzny dostarczy zapewne Sony.

I jeszcze jedna aktualizacja: zdjęcia opakowania, potwierdzające rozdzielczość aparatu do selfie:

Na podstawie informacji Weibo 1, 2 i @stufflistings

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
SzewczykDratewka
Skończcie wreszcie z tą chińską propagandą bo nie samym ryżem człowiek żyje. Czerwone jest be!!! I to
obojętne czy zaczyna się na H czy na X czy też na inną literę alfabetu. Nie karmcie więcej smoka niech zjada swój ogon, tak będzie lepiej dla nas. Miłego dnia
.173.136.222 | 26 Jun 2019, 01:06