R E K L A M A

Vivo IQOO Neo z szybkim sterowaniem w grach + oficjalne rendery

Opublikowane:
Vivo IQOO Neo
Vivo IQOO Neo
fot. Weibo

Kilkanaście dni temu pojawiły się informacje o nowym wariancie Vivo IQOO. Dziś już wiemy, że będzie to Vivo IQOO Neo i znamy jego unikalną cechę.

Seria IQOO w założeniu dedykowana jest dla graczy - i to właśnie z grami wiąże się jeden z wyróżników nowego modelu, ujawniony przez producenta. To dość ciekawa (choć wyłącznie dla graczy) funkcja "przewidywania" dotyku. Ma to zapewnić brak opóźnień podczas sterowania za pomocą ekranowych, wirtualnych manipulatorów. Mają one idealnie podążać za przesunięciem palca, co powinno zapewnić naprawdę precyzyjne sterowanie w grach. Na dowód - Vivo ma film (do obejrzenia TUTAJ), porównujący działanie sterowania w "standardowym" smartfonie ze Snapdragonem 855 oraz IQOO Neo. Co jeszcze zaoferuje nowy model - dowiemy się 2 lipca, po premierze.

Krótko po publikacji tego artykułu, znalazłem oficjalne rendery przedstawiające Vivo IQOO Neo. Oto i one:

Jak widać, będą dwie wersje kolorystyczne, a smartfon otrzyma potrójny aparat fotograficzny i ekran z kropelkowym notchem. Czytnik linii papilarnych chyba trafi pod ekran... Na razie na stronie sklepu Vivo nie ma jeszcze specyfikacji, ale może wkrótce się tam pojawi...? Jeśli jesteście ciekawi - zaglądajcie TAM.

Na podstawie informacji Weibo i Vivo

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!