R E K L A M A

Samsung Galaxy Note10 jednak z minijackiem?

Opublikowane:
Samsung Galaxy Note10 Pro i Note 10
Samsung Galaxy Note10 Pro i Note 10
fot. Onleaks i Pricebaba

Jakiś czas temu pojawiły się plotki, jakoby tegoroczny Samsung Galaxy Note miał stracić minijacka. Najnowsze wieści przeczą tej plotce.

Nowe informacje na temat Samsunga Galaxy Note10 przedstawił Max Weinbach z XDA developers. Powołuje się on na osobę, która oglądała Galaxy Note10 i Note10 Pro. Według tego źródła, dostępne rendery obu modeli dość wiernie odzwierciedlają rzeczywisty wygląd urządzeń, w tym bardzo wąskie obramowania ekranu i aparaty do selfie umieszczone w wycentrowanych otworkach w górze ekranu. Wiadomo również, że na górnej ramce ekranu nie widać głośnika - możliwe zatem, że zostanie zastosowana technologia głośnika w wyświetlaczu. Klawisze głośności i włącznika powędrowały na lewy bok obudowy, za to rysik i oprogramowanie pozostaną niezmienione względem aktualnej generacji.

Tylne aparaty fotograficzne zostaną ustawione pionowo, przy czym Note10 będzie mieć aparat potrójny, zaś w Note10 Pro pojawi się jeszcze dodatkowy, czwarty obiektyw, umieszczony obok głównej ramki aparatu, poniżej diody LED. Czas na najlepszą wiadomość: oba modele mają wyjścia minijack. Niestety, jest też i zła wiadomość: Galaxy Note10 Pro nie ma gniazda na kartę microSD.

Na podstawie informacji @mweinbachXDA

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!