mogliśmy zobaczyć, jak prezentuje się Xiaomi CC9e w kolorze grafitowym. Dziś - możemy obejrzeć go w bieli." /> Xiaomi CC9 i CC9e - rendery i termin premiery :: mGSM.pl
R E K L A M A

Xiaomi CC9 i CC9e - rendery i termin premiery

Opublikowane:
Xiaomi CC9e
Xiaomi CC9e
fot. Weibo

Kilka dni temu, dzięki chińskiemu urzędowi TENAA mogliśmy zobaczyć, jak prezentuje się Xiaomi CC9e w kolorze grafitowym. Dziś - możemy obejrzeć go w bieli.

Zdjęcie pochodzi co prawda z nieoficjalnego źródła, ale wygląda nieco lepiej, niż toporne fotki prezentowane przez chińskich urzędników. Oczywiście - jest to render przygotowany przez grafika - ale wygląd telefonu odpowiada zdjęciom z TENAA, można zatem uznać obrazek za wiarygodny. Biały kolor zdecydowanie czyni Xiaomi CC9e atrakcyjniejszym wizualnie, a patrząc na dzisiejszy render nabieram przekonania, że tył obudowy zostanie pokryty szkłem, a nie tworzywem.

Ramka nośna telefonu będzie zapewne metalowa, a czytnik linii papilarnych znajdzie się pod wyświetlaczem - co pośrednio wskazuje, że ekran będzie OLED-owy. Mamy również niezbyt wyraźne zdjęcie przedstawiające przód modelu Xiaomi CC9, który ponoć otrzyma odchylany aparat fotograficzny niczym Asus Zenfone 6. Na fotce nie widać niestety zbyt wielu szczegółów - poza wąską ramką wyświetlacza.

Rodzina smartfonów CC9 ma zadebiutować 2 lipca, jak wynika z grafiki zamieszczonej przez producenta.

Na podstawie informacji Weibo 1, 2, 3

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!