R E K L A M A

Vivo anonsuje błyskawiczne ładowanie

Opublikowane:
fot. Vivo via Weibo

Firma Vivo ujawniła, co zamierza zaprezentować na zbliżającej się chińskiej edycji targów MWC. Będzie to najszybszy system ładowania, jaki udało się dotąd stworzyć.

Promocyjna grafika przedstawiona przez Vivo nie pozostawia wątpliwości - nadchodzi rewolucja w ładowaniu smartfonów. Jak dotąd, najszybszym ładowaniem chwaliło się Oppo, ale wygląda, że Vivo podniesie poprzeczkę wyżej. Opracowali system ładowania Super FlashCharge z mocą... 120 W. Tak, ponad 100 W. Pełne naładowanie akumulatora o pojemności 4000 mAh zajmie ponoć 13 minut, zaś doładowanie go do połowy - tylko 5 minut! Niestety, komunikat nie wspomina niczego na temat trwałości akumulatora i ilości ciepła generowanego podczas ładowania. To problemy, które mogą "nieco" opóźnić komercyjny debiut zasilaczy 120 W. ;)

na podstawie Weibo

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
Qlphone
Zamiast stwarzac nowe systemy ladowania, mogliby zabrac sie za jakis nowy typ baterii, ktore bylby pojemniejsze, a jednoczesnie zachowalyby swoja standardowa objetosc. Posiadam flagowca z bardzo szybkim ladowaniem, ale szczerze mowiac tesknie za bateria, ktora po prostu trzymalaby dluzej. Kiedys mialem LG X POWER-a i to bylo cos pieknego (jesli chodzi o baterie). Pojemna bateria calkowicie zmienia użytkowanie smartfona. Co z tego, ze bedzie super szybkie ladowanie w smartfonach, jak nadal beda trzymac 1/2, czy 3/4 dnia? Gdzie mam go sobie podladowac, na plazy, na spacerze w lesie? Bez sensu.
.47.216.6 | 21 Jun 2019, 08:06