R E K L A M A

Vivo zmierza do Europy?

Opublikowane:
fot. Vivo

Vivo jest ostatnim z chińskich gigantów, którego produkty nie są oficjalnie dystrybuowane w Europie. Coś może się jednak zmienić...

Sygnały świadczące o możliwości europejskiej ekspansji Vivo nadchodzą z Ukrainy. To właśnie tam Vivo poszukuje pracowników do różnych działów - PR, sprzedaży, serwisu. Ponadto, powstaje dedykowana strona w języku ukraińskim, a do tego prezentowane są tam namiary na serwis w Kijowie. Sygnał jest jasny: firma zamierza rozpocząć sprzedaż na Ukrainie. A stamtąd już tylko krok do Unii Europejskiej. Możliwe, że Vivo chce uczynić z Ukrainy swój europejski przyczółek i stamtąd sterować sprzedażą w całej Unii. Możliwe również, że Ukraina będzie "poligonem doświadczalnym" przed natarciem Vivo na zachód.

Zaglądając przez bezpośredni link na ukraińską stronę Vivo, możemy podejrzeć, jakie modele będą oferowane w tym kraju. Wymieniono tam: Y15, Y17, Y93 Lite, Y91C i V15 Pro. Nie wiadomo, czy te same modele mają szansę trafić do europejskiej dystrybucji - ale tego, że niebawem możemy zobaczyć smartfony Vivo w naszych sklepach, możemy być - moim zdaniem - niemal pewni.

Na podstawie informacji Tehnot i Vivo

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!