specyfikacją Honora 9X, czas poznać dane jego mocniejszej wersji, czyli Honora 9X Pro." /> Honor 9X Pro - nieoficjalna specyfikacja :: mGSM.pl
R E K L A M A

Honor 9X Pro - nieoficjalna specyfikacja

Opublikowane:
fot. Jolanta Szczepaniak/mGSM.pl

Niedawno zapoznaliśmy się ze specyfikacją Honora 9X, czas poznać dane jego mocniejszej wersji, czyli Honora 9X Pro.

Niestety, dane wciąż pochodzą z nieoficjalnego źródła, zatem podobnie, jak w przypadku danych Honora 9X, trzeba podchodzić do nich ze zdrową dawką rezerwy. Honor 9X Pro ma otrzymać ekran o przekątnej 6,5-6,7 cala oraz 25-megapikselowy aparat do selfie, który prawdopodobnie zostanie umieszczony w otworze w narożu wyświetlacza. Obudowa ma być pokryta szkłem 2,5D, zaś zasilanie zapewni akumulator o pojemności 4000 mAh z szybkim ładowaniem 20 W. Z tyłu znajdzie się poczwórny aparat fotograficzny, z główną matrycą IMX580 48 Mpx i 2 Mpx do rozmywania tła. Pozostałe dwa aparaty to szerokokątny 8 Mpx i 2 Mpx do makro.

Jak zatem widzicie, specyfikacja (może poza przednim aparatem) jest zdecydowanie lepsza, niż w przypadku Honora 9X. Można zatem podejrzewać, że wersja Pro będzie mieć jeszcze mocniejszy procesor, niż Kirin 720, mający trafić do 9X. Ale o tym - na razie nie ma informacji.

Na podstawie informacji @RODENT950

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!