pojawiły się pierwsze plotki o Motoroli z poczwórnym aparatem. Dziś - możemy obejrzeć nowy render, ukazujący smartfon w różnych wersjach kolorystycznych." /> Motorola z poczwórnym aparatem na kolejnych renderach :: mGSM.pl
R E K L A M A

Motorola z poczwórnym aparatem na kolejnych renderach

Opublikowane:
Motorola One Pro - o ile faktycznie tak się nazywa
Motorola One Pro - o ile faktycznie tak się nazywa
fot. Cashkaro

Kilka miesięcy temu pojawiły się pierwsze plotki o Motoroli z poczwórnym aparatem. Dziś - możemy obejrzeć nowy render, ukazujący smartfon w różnych wersjach kolorystycznych.

Tajemnicza Motorola będzie oferowana w trzech wersjach kolorystycznych, zaś jej wygląd odpowiada temu, który poznaliśmy w poprzednim przecieku. Niestety, dzisiejszy przeciek - poza informacją o kolorach i potwierdzeniem wyglądu telefonu - nie wnosi zbyt wielu dodatkowych informacji. Choć od pierwszej informacji minęło już kilka miesięcy, nie znamy nawet jeszcze nazwy telefonu - ale wygląd dobitnie sugeruje, iż należy on do serii Motorola One. Podobno ma to być Motorola One Pro - ale jak dotąd nie słyszeliśmy o planach wprowadzenia takiego modelu. Czyżby tym razem Motoroli udało się dochować tajemnicy...?

Na podstawie informacji Cashkaro

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 2 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 2.
50,0% 
 0,0% 
 50,0% 
adamo
To nie jest walka na ilość aparatów tylko na jakość zdjęć mi tam się podoba że nie musze nosić lustrzanki ze sobą aby zrobić dobre jakosciowo zdjecie
.105.177.16 | 26 Jun 2019, 20:06
Regr
Oho, kiedyś była walka na MB, potem na mpix, a teraz jest walka na ilościową pokrętność aparatów. Żenada, no ale cóż owieczki w stadzie muszą od czasu do czasu zostać ostrzyżone.
.184.251.6 | 19 Jun 2019, 08:06