R E K L A M A

iPhone - 5G dopiero za rok

Opublikowane:
fot. Adam Łukowski/mGSM.pl

"Uwielbiam" prognozy dotyczące smartfonów mających ukazać się za ponad rok. Tym razem zrobię wyjątek, bowiem prognozuje znany analityk, a informacje dotyczą iPhone'ów, którymi interesuje się bardzo wielu z was.

Fanom Apple i znawcom tematu Ming-Chi Kuo nie trzeba przedstawiać. Gdybyście jednak o nim nigdy dotąd nie słyszeli - to jest to znany i ceniony analityk branży elektronicznej, autor wielu trafnych "przepowiedni" dotyczących Apple. Tym razem, Ming-Chi Kuo mówi o planach Apple na 2020 rok. Wtedy to właśnie ma ukazać się pierwszy model obsługujący sieci 5G.

Według Ming-Chi Kuo, iPhone XII (nazwa - to moje przypuszczenie) ma korzystać z modemu Qualcomma, bowiem modemy 5G firmowane przez Apple pojawić się mają dopiero w 2022 roku. Tegoroczne iPhone'y będą zaś korzystać z modemów LTE Intela. iPhone na 2020 rok ma pracować w pasmach sub-6GHz i mmWave.

W 2020 roku może nas czekać również zmiana stylizacji iPhone'ów, natomiast Ming-Chi Kuo wieszczy na temat wyświetlaczy. Modele z 5G mają być wytwarzane w rozmiarach 5,4 oraz 6,7 cala, natomiast "budżetowy" iPhone pozostanie w 4G i otrzyma ekran 6,1-calowy. Zdaniem Kuo, wszystkie trzy modele na 2020 rok będą wyposażone w wyświetlacze OLED. Miejmy nadzieję, że już bez notcha...

Na podstawie informacji 9to5mac

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!