R E K L A M A

Motorola One Action będzie podobna do One Vision

Opublikowane:
Motorola One Action
Motorola One Action
fot. 91mobiles

Sprawdziły się przewidywania co do wyglądu Motorola One Action - nowy smartfon będzie podobny do zaprezentowanej miesiąc temu Motoroli One Vision.

W sieci pojawił się właśnie pierwszy render przedstawiający Motorola One Action. Widać wyraźne podobieństwo do znanego już modelu One Vision - najbardziej rzuca się w oczy jedynie inna oprawa aparatu fotograficznego, który w One Action jest potrójny. Nie znamy jeszcze dokładnych parametrów tego aparatu, ale wiadomo, że główna matryca powinna mieć 48 megapikseli w trybie QuadBayer, czyli finalnie dawać 12-megapikselowe zdjęcia. Kolejna z matryc będzie zapewne rozmywać tło, a trzecia powinna współpracować z szerokokątnym obiektywem, bowiem dopisek widoczny na renderze w okolicy oprawki aparatu wskazuje na 117-stopniowe pole widzenia. Aparat ma nosić nazwę "Action Cam".

Wcześniejsze przecieki wskazują, że przedni aparat ma być 12-megapikselowy, zaś sercem telefonu będzie procesor Exynos 9609, wspierany przez 3 lub 4 GB pamięci operacyjnej oraz 32, 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej UFS 2.1. Ekran będzie mieć proporcje 21:9, ale nieco węższe ramki, niż w Motoroli One Vision.

Na podstawie 91mobiles

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!