R E K L A M A

Google Pixel 4 - kolejne zdjęcia i ciekawostka

Opublikowane:
Makiety Google Pixel 4 i Google Pixel 4XL
Makiety Google Pixel 4 i Google Pixel 4XL
fot. Unbox Therapy via Slashleaks

Festiwal przecieków na temat tegorocznych Pixeli rozkręca się na dobre. Ostatnio pojawił się film, na którym możemy obejrzeć makiety Pixeli 4. Są też pogłoski o ciekawej technologii, która do nich trafi.

We wspomnianym filmie możemy obejrzeć dwie makiety oddające kształt Pixela 4 i Pixela 4XL. Atrapy te mają postać aluminiowych odlewów wykończonych obrabiarkami CNC - służą one zapewne do wzorcowania pokrowców. Tak naprawdę - film nie wnosi niczego nowego - ukazany kształt telefonów odpowiada temu, jaki widzieliśmy na renderach od OnLeaks.

Google Pixel 4
wideo: Unbox Therapy przez YouTube

Z innego źródła napłynęła jednak informacja, że w nowych Pixelach ma zostać zaimplementowana technologia Soli. To rozwiązanie zaprezentowane 2 lata temu przez Google, pozwalające na sterowanie urządzeniami z pewnej odległości - za pomocą odpowiednich gestów. Podobny system zaprezentowało LG na tegorocznym MWC - ale w przypadku Soli w grę wchodzi szerszy zakres gestów oraz inny typ sensorów wykrywających gesty. Ogólna zasada działania może być jednak podobna:

LG prezentuje dwa smartfony z najwyższej półki
wideo: mGSM.pl przez YouTube

Na podstawie informacji Unbox Therapy przez YouTube via Slashleaks i 9to5google

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!