w wykazie chińskiego urzędu TENAA pojawiła się specyfikacja Huawei Nova 5i. Brakowało jednak zdjęć - ale już są." /> Huawei Nova 5i - już wiemy, jak wygląda :: mGSM.pl
R E K L A M A

Huawei Nova 5i - już wiemy, jak wygląda

Opublikowane:
Huawei Nova 5i
Huawei Nova 5i
fot. TENAA

W poniedziałek w wykazie chińskiego urzędu TENAA pojawiła się specyfikacja Huawei Nova 5i. Brakowało jednak zdjęć - ale już są.

Dzięki publikacji zdjęć, wygląd nowego Huaweia nie jest już żadną tajemnicą. Smartfon wygląda praktycznie tak samo, jak Huawei P20 Lite 2019, a i specyfikacja zdaje się być dość zbliżona. Możliwe zatem, że znów mamy do czynienia z sytuacją, w której te same telefony trafią na różne rynki pod zróżnicowanymi nazwami.

Jedyna rozbieżność dotyczy rozdzielczości aparatów fotograficznych - w jednym z modeli mowa o 16, w drugim - o 24 Mpx. Reszta danych, jak procesor Kirin 710, poczwórny aparat tylny czy bateria o pojemności 4000 mAh - zgadza się. Na chwilę obecną, można podejrzewać, że do Europy trafi Huawei P20 Lite 2019, natomiast Nova 5i, którego dziś oglądamy, pozostanie w Azji. Nie wiadomo, jaki system trafi do wspomnianych modeli. Na razie wszystkie źródła wskazują na Androida Pie, ale Huawei produkuje już ponoć testowe modele z własnym systemem Ark vel Hongmeng. Może zadebiutuje on w Nova 5i...? Przekonamy się 21 czerwca.

Na podstawie informacji TENAA

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!