Samsung Galaxy M40. Specyfikację tego smartfonu znamy od dawna - ale warto zweryfikować wcześniejsze przecieki." /> Samsung Galaxy M40 już oficjalnie :: mGSM.pl
R E K L A M A

Samsung Galaxy M40 już oficjalnie

Opublikowane:
Samsung Galaxy M40
Samsung Galaxy M40
fot. Samsung

W Indiach zadebiutował Samsung Galaxy M40. Specyfikację tego smartfonu znamy od dawna - ale warto zweryfikować wcześniejsze przecieki.

Samsung Galaxy M40 otrzymał 6,3-calowy ekran Full HD+ Infinity O, w którego otworku mieści się 16-megapikselowy aparat przedni z obiektywem f/2.0. Smartfon korzysta z procesora Snapdragon 675, wspieranego przez 6 GB RAM-u i pamięć wewnętrzną 128 GB - którą oczywiście da się powiększyć kartą.

Samsung Galaxy M40 ma potrójny aparat fotograficzny z tyłu. Tworzą go matryce 32 i 5 megapikseli z obiektywami - odpowiednio - f/1.7 i f/2.2, zestawione z 8-megapikselowym aparatem szerokokątnym o polu widzenia 123 stopni. Zasilanie zapewnia akumulator o pojemności 3500 mAh, z zasilaczem 15 W. Smartfon otrzymał wszystkie niezbędne moduły łączności, w tym NFC, ale niestety nie ma minijacka. Do wyboru są dwa kolory obudowy (Midnight Blue i Seawater Blue), a cena wynosi 19990 rupii, czyli 289 dolarów lub 1085 zł.

Na podstawie informacji Samsung

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!