R E K L A M A

Xiaomi Mi Band 4 - czy powtórzy sukces poprzednich opasek?

Opublikowane:
Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4
fot. Xiaomi

Xiaomi zaprezentowało Mi Band 4 - kolejną iterację swej opaski fitnes, której poprzednie generacje - zapewne za sprawą niskiej ceny - sprzedały się w niesamowitych ilościach, czyniąc z Xiaomi lidera tego segmentu rynkowego.

Xiaomi Mi Band 4 - tak, jak poprzednie generacje, jest wodoszczelna. Wytrzyma zanurzenie do 50 metrów głębokości - 5 ATM. Nowy model ma większy - i co najważniejsze kolorowy - ekran AMOLED o przekątnej 0,95 cala, jasności 400 nitów i rozdzielczości 120 x 240 pikseli. Dzięki nowemu ekranowi, możliwa będzie personalizacja opaski w zakresie kolorystyki interfejsu.

Opaska mierzy oczywiście tętno, monitoruje sen i rejestruje aktywność użytkownika. Urządzenie wyposażono w trzyosiowy żyroskop, akcelerometr i mikrofon, który w Chinach służy do sterowania głosowym asystentem Xiao AI. Nie wiadomo, jaką rolę przyjmie on globalnie - ale nie należy wykluczyć obsługi Asystenta Google. Podobnie wygląda sprawa z modułem NFC - nie wiadomo, w jakim zakresie będzie wykorzystywany w globalnym wariancie opaski. Zasilanie zapewnia akumulator o pojemności 135 mAh, mający zapewnić do 15 dni pracy opaski.

Do wyboru jest kilka kolorów paska w tym limitowana edycja Avengers. Urządzenie kosztuje 169 lub 229 juanów (z NFC), czyli 25-33 USD lub 93-125 zł. Nie wiemy jeszcze, kiedy gadżet będzie dostępny u nas.

Na podstawie informacji Xiaomi

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
100,0% 
 0,0% 
 0,0% 
lodgam
Mam od kilku dni ,podkręcone możliwości 3jki , wszystko ładniej i lepiej tarcze głupawe ale w sklepie gogle wpiszcie sobie mi band 4 ( aplikacja z opaską na focie ) tam jest masa fajnych tarcz do pobrania. Bateria po 5 dniach a podłączone mam wszystko straciła 4% więc jest dobrze. Wodoodporność - basen prysznic - jak najbardziej ok. polecam
.146.67.102 | 04 Aug 2019, 22:08