Galaxy Fold, inspirowaną mocno oczekiwaną przez fanów książką The Winds od Winter (Wichry zimy), czyli szóstym tomem sagi Pieśń lodu i ognia." /> Galaxy Fold dla fanów Gry o Tron :: mGSM.pl
R E K L A M A

Galaxy Fold dla fanów Gry o Tron

Opublikowane:

Caviar, rosyjski producent luksusowych akcesoriów, przygotował mocno limitowaną wersję modelu Galaxy Fold, inspirowaną mocno oczekiwaną przez fanów książką The Winds od Winter (Wichry zimy), czyli szóstym tomem sagi Pieśń lodu i ognia.

Podobno do stworzenia tego projektu inspiracją był kształt modelu Fold, przypominający książkę. Caviar ozdobił rozkładany telefon ozdobiony motywami, które bez problemu rozpoznają fani "Gry o Tron".

Pierwszy egzemplarz tego specjalnego modelu został przesłany w prezencie do samego George'a R.R. Martina, aby podziękować za wspaniałą historię walki o Żelazny Tron i zainspirować go do szybszej kontynuacji pracy nad kontynuacją sagi. Co więcej unikalny smartfon wyprodukowany zostanie w limitowanej serii 7 egzemplarzy- co bezpośrednio nawiązuje do liczby królestw Westeros. Jego cena wynosi 499 000 rubli - czyli około 30 tysięcy złotych. Rozpoczęcie sprzedaży rozpocznie się wraz z rozpoczęciem oficjalnej sprzedaży modelu Samsung Fold.


Na podstawie Caviar

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!