F11 i F11 Pro będą najprawdopodobniej ostatnimi modelami w serii F - OPPO rezygnuje z niej na rzecz serii Reno. Wcześniej firma porzuciła serię R, planując zastąpienie jej smartfonami z serii Reno i Find. " /> OPPO kończy z serią F - zastąpią ją smartfony Reno :: mGSM.pl
R E K L A M A

OPPO kończy z serią F - zastąpią ją smartfony Reno

Opublikowane:

Modele F11 i F11 Pro będą najprawdopodobniej ostatnimi modelami w serii F - OPPO rezygnuje z niej na rzecz serii Reno. Wcześniej firma porzuciła serię R, planując zastąpienie jej smartfonami z serii Reno i Find.

OPPO Reno i OPPO Reno 10X Zoom to bardzo udane modele najnowszej serii smartfonów firmowanych przez OPPO. Serii, która wyrasta na najważniejszą w portfolio producenta. Wcześniej OPPO porzuciło serię R, teraz pojawiła się informacja, że nie będzie więcej rozwijać serii F.

Przypomnijmy, co seria Reno ma w tym momencie do zaoferowania. Oppo Reno 10x Zoom to smartfon z 6,6-calowym wyświetlaczem z wbudowanym skanerem linii papilarnych, 48-megapikselowym aparatem z sensorem Sony IMX586, 13-megapikselowym teleobiektywem i 8-megapikselowym aparatem ultraszerokokątnym. Wyskakujący moduł na górnej krawędzi mieści 16-megapikselowy aparat do selfie, głośnik rozmów i diodę doświetlającą. Smartfon ma akumulator o pojemności 4065 mAh z szybkim ładowaniem VOOC 3.0. Za wydajność Oppo Reno 10x Zoom odpowiada układ Snapdragon 855, który jest połączony z 6 GB lub 8 GB pamięci RAM.

Dla osób z mniej zasobnym portfelem przeznaczono standardową edycję - model nazwany po prostu Oppo Reno. Wyposażono go w procesor Snapdragon 710 oraz 6 lub 8 GB pamięci RAM. Oppo Reno jest również nieco mniejszy od flagowego brata - ma 6,4-calowy ekran OLED, ale wizualnie jest niemal identyczny. Przedni aparat jest taki sam, jak w modelu Zoom, ale już tylny jest "tylko" podwójny i obejmuje 48-megapikselową matrycę Sony IMX586 oraz dodatkowy aparat o rozdzielczości 5 megapikseli.

Na podstawie 91mobiles

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!