R E K L A M A

Samsung szykuje nowy, wytrzymały smartfon - Galaxy Xcover 4S?

Opublikowane:
Samsung Galaxy Xcover 4
Samsung Galaxy Xcover 4
fot. Adam Łukowski/mGSM.pl

Samsung nieczęsto raczy nas nowymi modelami o podwyższonej wytrzymałości - ale wciąż utrzymuje linię Xcover przy życiu. Możliwe, że już niebawem pojawi się nowy model z tej serii.

Można przyjąć, że smartfony serii Xcover pojawiają się co 2 lata. Samsung Galaxy Xcover 3 zadebiutował w 2015 roku, a Samsung Galaxy Xcover 4 - w 2017. Mamy rok 2019, czas zatem na kolejny model. Pogłoski o nim pochodzą z holenderskiego sklepu internetowego, który przygotował już stronę produktową dla tego modelu. Jest ona na razie pusta - ale figuruje tam odrobina informacji.

Według sklepowego katalogu, nowy model ma oznaczenie SM-G398F, podobne do noszonego przez obecny model, SM-G390F. Nazwa także jest podobna - Galaxy Xcover 4S. Sugeruje ona, że tegoroczny Xcover będzie rozwinięciem poprzedniego modelu - możemy zatem spodziewać się podobnych możliwości, ale może nieco większego ekranu, wyższej wydajności czy lepszego aparatu fotograficznego. Póki co, nie ma jeszcze żadnych danych nowego modelu - ale za to widać jego cenę, wynoszącą niecałe 250 euro - czyli 1100 zł. Według plotek, telefon ma otrzymać procesor Exynos 7885, 3 GB RAM-u i system Android 9 Pie.

Jeśli chcecie zobaczyć, jak wytrzymały Samsung wypada na tle krajowych konkurentów, kliknijcie w ten link, albo po prostu obejrzyjcie film:


Galaxy Xcover 4 kontra rywale z Polski
wideo: mGSM.pl przez YouTube

na podstawie GalaxyClub

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!