Kilka tygodni temu Samsung zaprezentował smartfon Galaxy A70 z potrójnym aparatem głównym i 32-megapikselowym aparatem do selfie. Ale podobno pracuje nad następcą tego modelu, Galaxy A70S. Według koreańskiego serwisu ET News, powołującego się na źródła branżowe, smartfon ten, jako pierwszy na świecie, będzie miał w 64-megapikselowy sensor aparatu." /> Samsung Galaxy A70S pierwszym smartfonem z 64-megapikselowym aparatem :: mGSM.pl
R E K L A M A

Samsung Galaxy A70S pierwszym smartfonem z 64-megapikselowym aparatem

Opublikowane:

Kilka tygodni temu Samsung zaprezentował smartfon Galaxy A70 z potrójnym aparatem głównym i 32-megapikselowym aparatem do selfie. Ale podobno pracuje nad następcą tego modelu, Galaxy A70S. Według koreańskiego serwisu ET News, powołującego się na źródła branżowe, smartfon ten, jako pierwszy na świecie, będzie miał w 64-megapikselowy sensor aparatu.

Obecnie najwyższa rozdzielczość czujnika aparatu w smartfonach to 48 megapikseli. To rozwiązanie jest oferowane przez Samsunga (sensor GM1), jak i Sony (sensor IMX586). Nowy sensor Samsunga, ISOCELL Bright GW1, ma zaoferować nie tylko zapis zdjęć w maksymalnej rozdzielczości 64 megapikseli, ale również technologię Tetracell i algorytmy, które pozwolą na uzyskanie jasnych i szczegółowych zdjęć w słabszym oświetleniu o rozdzielczości 16 megapikseli.

Nowy układ ma też oferować Super PD, czyli zaawansowaną technologię autofokusa z detekcją fazy, HDR i możliwość nagrywania w Full HD przy 480 klatkach na sekundę. Smartfon wyposażony w ten sensor, czyli Samsung Galaxy A70S, ma pojawić się w drugiej połowie roku.

Na podstawie 91mobiles

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!