R E K L A M A

Fotograficzny skrót: Redmi K20 od tyłu (+cena!), Galaxy A10e w pokrowcach

Opublikowane:
Redmi K20
Redmi K20
fot. Weibo

W ostatnich godzinach pojawiły się fotograficzne przecieki na temat Redmi K20 i Samsunga Galaxy A10e. Rzućmy zatem okiem...

Wiemy już, jak wygląda przód Redmi K20, czas spojrzeć na tył. Firma opublikowała w serwisie Weibo grafikę, ukazującą telefon z drugiej strony. Widać, że zastosowano szkło z powłoką odbijającą światło w dość ciekawy sposób. Doskonale widać też potrójny aparat fotograficzny, z dwoma obiektywami we wspólnej ramce i trzecim, umieszczonym osobno ponad nią, w błyszczącym pierścieniu. Nie wiemy jednak, jakie funkcje oferują dodatkowe dwie matryce - wiadomo jedynie, że główna ma 48 megapikseli.

Poznaliśmy również cenę bazowego wariantu Redmi K20. Ma on kosztować 2599 juanów, co daje 377 dolarów lub 1447 zł.

W przypadku Samsunga Galaxy A10e wiadomo jeszcze mniej. Na razie producent pokrowców opublikował kilka renderów zdradzających kształt telefonu. Widać, że model A10e nie będzie w znaczący sposób odbiegać wyglądem od znanego już Galaxy A10 - ale specyfikacja pozostaje na razie tajemnicą. Zdjęcia pokrowców pokazują natomiast, że smartfon ma wyjście minijack i pojedynczy aparat fotograficzny we wspólnej oprawie z diodą LED. Dostrzeżemy też klasycznie położone przyciski, port USB-C i mikrofon na górnej ściance. W ekranie może pojawić się kropelkowy notch.

Na podstawie Weibo 1, 2, Slashleaks i MySmartPrice

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!