R E K L A M A

Redmi K20 - na pewno bez notcha, za to z lepszym czytnikiem

Opublikowane:
Redmi K20
Redmi K20
fot. Weibo

Pojawiły się kolejne wieści na temat nadchodzącego flagowca Redmi, czyli K20, który być może trafi na niektóre rynki jako Poco F2.

Redmi K20 przeszedł już certyfikację w chińskim urzędzie CCC (lub 3C), dzięki czemu wiemy, że standardowy model otrzyma akumulator z szybkim ładowaniem o mocy 18 W, zaś wersja K20 Pro będzie osiągać nawet 27 W. Pojemność baterii ma sięgnąć 4000 mAh. Oba smartfony mają być dostępne w trzech kolorach - karbonowym, niebieskim i czerwonym, przy czy możliwe, że wersja z karbonem na pleckach będzie oferowany tylko w wariancie Pro. Do wyboru ma być kilka wersji pamięci - 6+64, 6+128, 8+128 i 8+256 GB.

Redmi K20 ma być wyposażony w 48-megapikselowy aparat fotograficzny Sony IMX586 oraz w wysuwany, 20-megapikselowy aparat przedni, którego mechanizm przetrwa 300 tys. cykli pracy. Ponadto, pojawiła się oficjalna informacja, wskazująca, że w K20 znajdzie się nowy, podekranowy czytnik linii papilarnych, w postaci kamerki z trzyelementowym obiektywem i dużymi pikselami o rozmiarze 7,25 mikrometra. Powierzchnia czytnika ma być o 15% większa, zaś prędkość odczytu o 10% wyższa. O 30% wzrośnie z kolei skuteczność czytnika, czyli możemy liczyć na mniejszą ilość błędnych odczytów. Zaznaczona, że dotyczy to różnych, nawet niekorzystnych warunków pracy - silnego nasłonecznienia czy niskiej temperatury. Dodatkowo, możemy spojrzeć na przedstawioną na grafice sylwetkę telefonu. Premiera już 28 maja.

Na podstawie informacji Indiashopps

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!