R E K L A M A

Redmi K20 uzyskuje świetny wynik w Antutu

Opublikowane:

Wiemy, ze Redmi szykuje nowy model i że będzie to Redmi K20. Znamy (nieoficjalnie) jego wygląd i specyfikację, teraz dodatkowo dowiedzieliśmy się, jak wydajny będzie to smartfon.

Dyrektor generalny Redmi Lu Weibing udostępnił na swoim profilu na Weibo zrzut ekranu, pokazujący wynik uzyskany w AnTuTu przez przyszły flagowy smartfon. Redmi K20 uzyskał łączny 458 754 punktów w teście AnTuTu 7.3.0. To znacznie więcej niż rezultat osiągnięty przez Xiaomi Mi 9 lub Black Shark 2 w tym samym teście. Jest także wyższy niż wynik wykręcony przez Red Magic 3, który pojawił się w Internecie na kilka tygodni przed oficjalną premierą. Red Magic 3 zdobył 437 524 punktów.


Co jeszcze wiadomo na temat Redmi K20? Ma mieć wyświetlacz AMOLED o przekątnej 6,39 cala i rozdzielczości Full HD+, wyposażony w skaner linii papilarnych. Pozbawiony jest wcięć czy otworów w ekranie - frontowy, 32-megapikselowy aparat będzie wysuwał się z górnej krawędzi. Na tylnym panelu znajdzie się potrójny aparat z głównym czujnikiem o rozdzielczości 48 MP. Redmi wprowadzi również wariant Pro K20 w Chinach. Dokładne różnice między K20 i K20 Pro nie zostały jeszcze doprecyzowane.

Na Weibo współzałożyciel i wiceprezes Xiaomi De Liu udostępnił plakat Redmi K20, który potwierdza, że smartfon będzie napędzany przez układ Qualcomm Snapdragon 855:

Na podstawie MySmartPrice

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!