R E K L A M A

Xiaomi Mi Mix 4 - czyżbyśmy poznali specyfikację?

Opublikowane:
Rzekoma specyfikacja Xiaomi Mi Mix 4
Rzekoma specyfikacja Xiaomi Mi Mix 4
fot. @stufflistings

Na Twitterze pojawiło się zdjęcie slajdu, przedstawiającego ponoć fragment specyfikacji nadchodzącego modelu Xiaomi Mi Mix 4.

Trudno ocenić wiarygodność przecieku. Źródło jest tajemnicze, wizerunek telefonu rozmazano, a jedyne co widać - to nazwa i niektóre dane. Uwieczniony slajd przypomina grafiką i układem te, stosowane przez Xiaomi podczas prezentacji, ale nie wiadomo, gdzie i kiedy wykonano zdjęcie... Warto zatem potraktować ten przeciek z odpowiednią dozą ostrożności.

Czego dowiemy się ze slajdu? Poza (dość przewidywalną) nazwą urządzenia, mamy tam informację o obecności procesora Snapdragon 855 oraz pamięci - 16 GB operacyjnej i terabajta wewnętrznej UFS 3.1. Do tego wspomniano o wyświetlaczu o rozdzielczości 2K, częstotliwości odświeżania 120 Hz i wsparciu dla HDR 10+. Jest też wzmianka o poczwórnym aparacie z główną matrycą 64 Mpx, który w benchmarku DxO uzyskał 115 punktów oraz o dźwięku Hi-Fi. Akumulator nowego Mi Mixa ma 4500 mAh i szybkie ładowania 50 W. Ciekawostką jest informacja o wodoszczelności klasy IP68. Oznaczałoby to, że nowy Mix raczej nie będzie sliderem, bowiem w takim wypadku uszczelnienie obudowy było raczej kłopotliwe i kosztowne. Jakkolwiek by nie było - obudowa wciąż ma być wykonywana z materiałów ceramicznych.

Dokładność danych z jednej strony może sugerować rychłą premierę telefonu, ale z drugiej - nie przydaje wiarygodności temu przeciekowi...

Na podstawie @stufflistings

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!