R E K L A M A

Asus Zenfone 6 - ten z podwójnym obrotowym aparatem

Opublikowane:
Asus Zenfone 6 - Computex 2019, nagrody za dizajn
Asus Zenfone 6 - Computex 2019, nagrody za dizajn
fot. Sogi

Asus Zenfone 6 wystąpi przynajmniej w dwóch wersjach. Pisaliśmy kilkukrotnie o tej ze sliderem, ale nie można przecież zapomnieć o tej, która ma podwójny obrotowy aparat.

Asus Zenfone 6 podobnie jak poprzednie odsłony serii Zenfone wystąpi w kilku wersjach. W jednej z nich azjatycki producent zastosował patent znany już co prawda w branży, ale jednak nieco zmodyfikowany. Dizajn na tyle spodobał się ekspertom przyznającym nagrody na Computex 2019 w Taipei, że Asus Zenfone 6 zgarnął jedną z nagród.

Asus Zenfone 6 ma cienkie ramki, choć na dole margines jest nadal nieco grubszy. Na górze widać słuchawkę, ale brak widocznych oznak obecności aparatu czy czujników. Podwójny zestaw tylnych aparatów jest umieszczony w ruchomym module umieszczonym na zawiasach i może służyć również do robienia autoportretów. Wyświetlacz na całym przednim panelu i oszczędność związana z ograniczeniem ilości aparatów - to dwie pieczenie przy jednym ogniu.

Na obudowie łatwo dostrzeżemy dodatkowo czytnik linii papilarnych mieszczony klasycznie z tyłu obudowy, podwójną lampkę doświetlającą LED i trzy przyciski na prawej krawędzi. Flagowiec został skonstruowany w oparciu o Snapdragona 855, a główny aparat - jak łatwo się domyślić - będzie dysponował matrycą Sony IMX586 o rozdzielczości 48 Mpx. Za dodatkowym szerokokątnym oczkiem, według nieoficjalnych informacji, kryje się matryca 13 Mpx. Asus Zenfone 6 miałby być zasilany akumulatorem o imponującej pojemności 5000 mAh z szybkim ładowaniem QC4.

Asus Zenfone 6 powinien zadebiutować w srebrze i czerni już jutro. Trzymamy kciuki za udaną premierę.

Na podstawie informacji Sogi

Opublikowane:
Autor: Jacek Filipowicz
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!