R E K L A M A

Jak będzie wyglądać następca Xperii 1?

Opublikowane:
Sony Xperia 2
Sony Xperia 2
fot. @OnLeaks i CashKaro

Sony Xperia 1 nie zdążyła jeszcze zawitać do sklepów, a już są plotki o kolejnym modelu, Xperii 2. Na razie - w formie renderów.

Nie dam sobie uciąć ręki za rzetelność źródła, z którego pochodzą grafiki - ale jest to źródło o raczej dobrej reputacji, OnLeaks. Leakster ten, współpracując z różnymi grafikami, niejednokrotnie trafnie przewidział wygląd przyszłych smartfonów. Czy tym razem się nie myli?

Moje wątpliwości budzi przede wszystkim front telefonu - czyżby Sony wróciło do ramek...? Zarówno górny, jak i dolny fragment ramki ekranu zdają się być szersze, niż w Xperii 1. Czyżby znaczyło to, że mówimy o modelu pozycjonowanym na niższej półce, niż "Jedynka"...? Tył jest już mniej dyskusyjny - mamy potrójny aparat i gięte szkło, czyli wszystko zgodnie z obecną modą. To samo dotyczy proporcji ekranu - widać, że Sony zamierza konsekwentnie lansować kinowy format 21:9.

Na razie nie mamy jakichkolwiek informacji na temat terminu premiery wspomnianego modelu, nazwanego roboczo Xperia 2 (choć wcale nie jest to takie pewne). Możliwe, że poznamy go podczas targów IFA - ale to jedynie moja luźna hipoteza.

Na podstawie informacji @OnLeaks

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
100,0% 
 0,0% 
 0,0% 
Marko
A po co wymyślać jakieś ruchome slidery albo wysuwane aparaty i cuda na kiju pt.rozkładane smartfony z ryzykiem psucia i awaryjności skoro wystarczy lekko poszerzyć ramki?
.228.9.238 | 15 May 2019, 11:05