R E K L A M A

Electronics Show 2019 - Co zaprezentuje Samsung?

Opublikowane:

W dniach 10-12 maja w podwarszawskim Nadarzynie odbędą się targi Electronics Show. Samsung przygotował ekspozycję, na której będzie można obejrzeć m.in. 82-calowy telewizor QLED 8K i swoje nowości smartfonowe.

Po raz pierwszy w Polsce zobaczymy na żywo telewizor QLED 8K o przekątnej 82 cali, a także najnowsze modele QLED 4K, które mają spodobać się przede wszystkim osobom korzystającym z gier i konsoli. Mają one m.in. Automatyczny Tryb Gry z Motion Plus, który poprawia płynność i ostrość obrazu, a także tryb Ambient, który działa po wyłączeniu telewizora. Dzięki niemu telewizor ma stać się elementem wystroju wnętrza, wyświetlającym wybrane motywy, informacje lub zdjęcia - a nie czarnym prostokątem na ścianie. Na targach Samsung zaprezentuje też, jak działa technologia inteligentnego skalowania do 8K, wykorzystująca algorytmy sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego.


Samsung zaprezentuje też gamę najnowszych smartfonów, w tym serię flagowców z rodziny Galaxy S10. Będzie możliwość przetestowania tych urządzeń, zwłaszcza ich możliwości fotograficznych. Zaprezentowane zostaną też smartfony z rodziny Galaxy A, m.in. A40 i A50, które stworzone zostały z myślą o młodszym pokoleniu.


To jeszcze nie koniec nowości ze strony koreańskiego producenta. Zobaczymy też najnowsze monitory gamingowe, w tym monitor Samsung SR75 (Space Monitor), który pojawił się na targach CES 2019. Wyświetlacz ten wyposażony jest w specjalny mechanizm montażu urządzenia do blatu, który pozwala zaoszczędzić miejsce na biurku. W ramach działu AGD będzie można obejrzeć multimedialną lodówkę Family Hub i piekarnik Dual Cook Flex, który pozwala piec dwie potrawy jednocześnie w odmiennych trybach, czasach i temperaturach. Z kolei dla dzieci i młodzieży przygotowano warsztaty technologiczno-naukowe przeprowadzone we współpracy z Centrum Nauki Kopernik.

Informacja prasowa

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!