R E K L A M A

Sharp Aquos R3 w przecieku producenta pokrowców

Opublikowane:

Sharp Aquos R3 może być ciekawym, ale też kontrowersyjnym urządzeniem, wyposażonym w podwójny aparat i dwa wcięcia ekranu. Teraz w sieci pojawiły się jego grafiki za sprawą znanego producenta akcesoriów, firmy Spigen.

w połowie roku Sharp zamierza pokazać swojego nowego, flagowego smartfona, model Aquos R3. Informacje o nim pojawiały się gdzieniegdzie w sieci, ale do tej pory nie mieliśmy okazji obejrzeć zapowiadanego Japończyk. Teraz się to zmieniło za sprawą firmy Spigen, która nieco przedwcześnie umieściła na swojej stronie rendery modelu R3, przyobleczonego w jeden z produktów firmy. Po grafikach można wnioskować, że urządzenie będzie łączyć główne cechy modelu Aquos R2 i Aquos R2 Compact - po tym pierwszym odziedziczy podwójny aparat, a po drugim element o mocno dyskusyjnej estetyce - podwójne wcięcie ekranu. Otóż na górze ekranu notch przybiera kształt bardziej okrągły, a na dolne wycięcie ma kształt dostosowany do skanera linii papilarnych.

Ine niepotwierdzone informacje o tym modelu głoszą, że ma mieć plastikową obudowę, baterię o pojemności 3200 mAh, gniazdo na kartę pamięci microSD, gniazdo słuchawkowe i obsługę ładowania bezprzewodowego. Ma być też wyposażony w chipset Qualcomm Snapdragon 855. Zapowiada się interesująco...

Na podstawie Mobiltelefon

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!