R E K L A M A

Lenovo Z6 Pro - wiemy, jak wygląda

Opublikowane:
Lenovo Z6 Pro
Lenovo Z6 Pro
fot. Weibo

W sieci pojawiły się zdjęcia Lenovo Z6 Pro, który ma zadebiutować 23 kwietnia. W sklepie JD pojawiła się już niepełna karta ofertowa, a niezależnie od tego, w sieci Weibo pojawiły się zdjęcia przedstawiające smartfon "na żywo".

Jak na razie, wiadomo, że Lenovo Z6 Pro otrzyma procesor Snapdragon 855 i będzie obsługiwać sieci 5G. Zdjęcia wskazują ponadto, że smartfon ma prawdopodobnie ekranowy czytnik linii papilarnych oraz wyjście minijack ulokowane na górnej ściance. Trudno jednoznacznie określić, jak wygląda front telefonu. Opublikowane w sklepie JD rendery pokazują głównie dolną część wyświetlacza, z wyjątkowo wąską "bródką" pod ekranem, za to górną część pokazano trochę niejednoznacznie. Można odnieść wrażenie, że i górna ramka jest ekstremalnie wąska - ale jednocześnie nie ma wskazówek sugerujących zastosowanie mechanizmu ukrywającego przedni aparat fotograficzny.

Dobrze widać za to tylny aparat, z czterema obiektywami. Opis wskazuje, że główna matryca ma 48 megapikseli. Grafiki z JD wspominają o trybie makro, pozwalającym fotografować już z odległości nieco ponad 2 cm, podano również rozmiar pojedynczego piksela, wynoszący aż 2,9 mikrometra. Nie sprecyzowano jednak, czy jest to osiągane metodą łączenia mniejszych pikseli - ale zapewnia się o wyjątkowej jakości zdjęć nocnych. Na koniec, warto zwrócić uwagę na ciekawą, czerwono-czarną kolorystykę tylnej ścianki obudowy, z barwnym akcentem biegnącym przez całą wysokość telefonu, na wysokości aparatu.

Na podstawie Weibo i JD.com

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!