R E K L A M A

Asus ZenFone Live (L2) - nowy budżetowiec w klasycznej formie

Opublikowane:
Asus ZenFone Live (L2)
Asus ZenFone Live (L2)
fot. Asus

Grono budżetowych smartfonów zasilił ostatnio Asus ZenFone Live L2, który zastąpił model Live L1.

Asus ZenFone Live L2 to prosta konstrukcja o wyjątkowo zachowawczej - jak na obecne standardy - stylizacji. Ekran ma zwyczajną, niezbyt wąską i prostą ramkę bez wcięć, zaś z tyłu widzimy pojedynczy aparat fotograficzny. Jedynym przebłyskiem nowocześniejszego stylu jest gradient na tylnej ściance.

Specyfikację utrzymano w tej samej filozofii - prosto, spokojnie i bez szaleństw, za to tanio. Ekran smartfonu ma 5,5 cala, proporcje 18:9 i rozdzielczość HD+, zaś pamięć operacyjna ma pojemność 2 GB. Do tego mamy 5-megapikselowy aparat fotograficzny z przodu (przysłona - F/2.4), jednozakresowe Wi-Fi, LTE, Bluetooth 4.0 oraz radio FM. Zasilanie zapewnia akumulator o pojemności 3000 mAh, zaś gniazdo kart jest potrójne, można korzystać jednocześnie z pamięci microSD, jak i dualSIM.

Smartfon występuje w dwóch - i to znacznie różniących się od siebie - wersjach. Pierwsza ma 16 GB pamięci wewnętrznej, procesor Snapdragon 425, grafikę Adreno 308 i 8-megapikselowy aparat tylny (F/2.0), zaś druga, mocniejsza, jest wyposażona w Snapdragona 430 z grafiką Adreno 505, 32 GB pamięci flash i aparat o 13. megapikselach i obiektywie F/2.0. Oba warianty korzystają z systemu Android Oreo z interfejsem ZenUI 5.

Na podstawie informacji Asus

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!