R E K L A M A

Huawei Mate 20 X 5G z mniejszą baterią, ale szybszym ładowaniem?

Opublikowane:
Huawei Mate 20 X
Huawei Mate 20 X
fot. Jacek Filipowicz/mGSM.pl

Huawei Mate 20 X 5G, który zadebiutuje w nadchodzących miesiącach, różni się ponoć dość istotnie od wyjściowego modelu Mate 20 X. Nie wszystkie zmiany nastajają pozytywnie.

Według ostatnich doniesień, pomimo podobnej nazwy i stylizacji, konstrukcja wersji 5G znacząco różni się od standardowej. Wielkościowo - oba warianty telefonu są podobne, z 7,2-calowym ekranem. Odmiana 5G, z racji konieczności wygospodarowania miejsca na osprzęt 5G, ma niestety mniejszy akumulator. Pojemność zmniejszono z 5000 do 4200 mAh. Niby nieznacznie - ale pamiętajmy, że sieci 5G będą bardziej "prądożerne" niż LTE. Trudno zatem przyjąć tą modyfikację z radością.

W Huawei zapewne myślą podobnie - ale nie mając wyjścia, sięgają po inny oręż. Huawei Mate 20 X 5G, w odróżnieniu od wersji LTE, będzie obsługiwał szybkie ładowanie SuperCharge z mocą 40 W, co w pewnym stopniu może zrekompensować niedostatki wynikające z pomniejszenia baterii.

Na podstawie informacji @RODENT950

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 100,0% 
 0,0% 
Xadam
Artykuł na miarę, prawdziwego reportera, 10 zdań i kolejne zaśmiecenie internetu.
Ale to nie jest reportaż, a autor nie jest w tym wypadku reporterem. To zwykły artykuł informacyjny, który ma spełniać podstawowa rolę: informować o zmianach technicznych w nowej wersji urządzenia. Jeżeli masz Użytkowniku merytoryczne uwagi do warsztatu autora - poproszę. Zawsze staramy się poprawić jakość naszych publikacji. Jeśli nie masz uwag rzeczowych, bardzo prosiłbym o niezaśmiecanie Internetu. (jf)
.64.2.38 | 19 Apr 2019, 11:04