R E K L A M A

Onelus 7 i OnePlus 7 Pro w dużym przecieku

Opublikowane:
OnePlus 7 i 7 Pro
OnePlus 7 i 7 Pro
fot. @OnLeaks

Dwaj leaksterzy, niezależnie od siebie, opublikowali właśnie informacje o dwóch nadchodzących smartfonach OnePlus - modelach OnePlus 7 i 7 Pro, które mają zadebiutować w połowie maja.

OnLeaks potwierdza, że OnePlus 7 i 7 Pro zadebiutują 14 maja. Pierwszy z nich ma mieć klasyczny, płaski wyświetlacz o przekątnej 6,4 cala z kropelkowym notchem, jak również podwójny aparat fotograficzny z tyłu, z główną matrycą 48 megapikseli. Z kolei OnePlus 7 Pro ma - według OnLeaks - większy (6,64") ekran o zaokrąglonych krawędziach. Tu przedni aparat ma być wysuwany, zaś tylny - będzie potrójny, ale wciąż z 48 megapikselową matrycą główną. Będą ją wspomagać aparaty z obiektywem szerokokątnym oraz tele.

Kolejne informacje przynosi Ishan Agarwal, wyrastający na młodą gwiazdę leaksterskiego światka. Ishan pisze o modelu Pro - czyli tym droższym. Potwierdza obecność potrójnego aparatu z tyłu, dodając, że ekran smartfonu ma rozdzielczość Quad HD+, odświeżanie z częstotliwością 90 Hz i jest wykonany w technologii Super AMOLED. Młody leakster wspomina ponadto o złączu USB 3.1 oraz akumulatorze o pojemności 4000 mAh z szybkim ładowaniem WARP Charge 30 W.

Wydaje się, że w tym roku OnePlusowi nie udało się do końca strzec tajemnic - ale może jednak czymś nas zaskoczy. Jak na razie zaskoczył wprowadzeniem dodatkowego modelu Pro - i przyznając szczerze - nie do końca wierzę w jego istnienie. Czy faktycznie OnePlus rozmnoży swe flagowce - dowiemy się w połowie maja... Albo wcześniej, jeśli faktycznie w OnePlus mają problem ze strzeżeniem swych tajemnic.

Na podstawie @ishanagarwal24 i @OnLeaks

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!