R E K L A M A

Xiaomi Mi 9 SE - znamy europejskie ceny

Opublikowane:
Xiaomi Mi 9 SE
Xiaomi Mi 9 SE
fot. Jacek Filipowicz/mGSM.pl

Xiaomi Mi 9 SE to tańszy wariant Xiaomi Mi 9, który jest u nas dostępny od pewnego czasu w całkiem dobrej cenie. Ile będzie kosztować odchudzony wariant?

Ceny Xiaomi Mi 9 SE dla polskiego rynku na razie jeszcze nie znamy - ale wiemy, ile smartfon ten kosztuje w Niemczech. Tam, za wersję z pamięcią 64 GB trzeba zapłacić 349 euro, zaś za model 128 GB - 399 euro. Po przeliczeniu daje to 1494 i 1707 zł. W takich cenach smartfon będzie zapewne oferowany w całej strefie euro. A u nas?

Ceny na polski rynek poznamy prawdopodobnie jutro - polski oddział Xiaomi zaplanował bowiem na wtorek konferencję prasową, której gwiazdą będzie właśnie Xiaomi Mi 9 SE. Biorąc pod uwagę fakt, że chińska firma prowadzi u nas dość agresywną politykę cenową, liczę na to, że nasze ceny będą nieco niższe od Europejskich. Pobawię się we wróżkę i obstawię, że wyniosą one 1399 i 1699 zł - pamiętajmy bowiem, że topowy Xiaomi Mi 9 kosztuje 1999 zł...

A co oferuje Xiaomi Mi 9 SE? Telefon ma 5,97-calowy ekran AMOLED Full HD+, procesor Snapdragon 712 i 6 GB RAM-u, a także 20-megapikselowy aparat do selfie i potrójny aparat tylny, z matrycami 48, 8 i 13 megapikseli. SE nie ma niestety gniazda na kartę microSD, ale na szczęście ma NFC, zaś wszystko to zasila akumulator o raczej przeciętnej - według dzisiejszych standardów - pojemności 3070 mAh.

MWC19: Nowości Xiaomi
wideo: mGSM.pl przez YouTube

Na podstawie informacji Winfuture

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!