R E K L A M A

Samsung Galaxy Fold w sklepach od 3 maja

Opublikowane:
Samsung Galaxy Fold
Samsung Galaxy Fold
fot. Samsung

Nareszcie dowiedzieliśmy się, kiedy ruszy sprzedaż Samsunga Galaxy Fold. Stanie się to 3 maja.

3 maja Samsung Galaxy Fold powinien pojawić się w wybranych sklepach. Wiadomo, że urządzenie trafi do sprzedaży w wyselekcjonowanych punktach - możemy zakładać, że w Polsce będą to firmowe salony koncernu. Wcześniej, 26 kwietnia, ruszy przedsprzedaż telefonu. Urządzenie będzie dostępne w kilku wersjach kolorystycznych - Space Silver, Cosmos Black, Martian Green i Astro Blue w cenie ok. 2 tys. euro - czyli 8599 zł. Niestety, na razie dokładnej ceny jeszcze nie znamy.

Wiadomo za to, że smartfon będzie oferowany wraz z gratisowymi słuchawkami Galaxy Buds, nabywcy otrzymają także kewlarowy pokrowiec oraz roczną ochronę serwisową w przypadku uszkodzeń mechanicznych Samsung Care+. Poza Polską, Samsung Galaxy Fold będzie dostępny w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Włoszech, Szwecji, Hiszpanii, Norwegii, Danii, Finlandii, Belgii, Holandii, Austrii, Rumunii i Szwajcarii. Mniej więcej w tym samym czasie Fold pojawi się w USA, ale najpierw, przede wszystkim - będzie oferowany w Korei. Samsung planuje też dostępność tego modelu w innych krajach, m.in. w Indiach.

Na podstawie informacji Sammobile

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 2 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 2.
50,0% 
 50,0% 
 0,0% 
Allover
Wiadomo coś czy telefon będzie oferowany u operatorów? Czy to już jest indywidualna decyzja kazdej z sieci?
.146.47.118 | 25 Mar 2019, 11:03
miku666
To dla tego na każdych reklamówkach ten telefonotablet pokazany jest prawie rozłożony, aby zamaskować tą niedoskonałość, czyli ten zawias, bo jak było gdzie indziej pokazane, to ukazuje się wnęka przy całkowitym rozłożeniu. Cwaniacy.
.169.93.104 | 25 Mar 2019, 11:03