R E K L A M A

Samsung Galaxy A60 i A70 ujawniają swój wygląd w TENAA

Opublikowane:
Samsung Galaxy A60
Samsung Galaxy A60
fot. TENAA

Już niebawem w wykazie chińskiego urzędu TENAA powinny pojawić się szczegółowe specyfikacje nadchodzących modeli Samsunga: Galaxy A60 i A70. Na razie muszą nam jednak wystarczyć zdjęcia i szczątkowe dane.

Na dzień dzisiejszy, TENAA publikuje jedynie zdjęcia obu modeli, a także informacje o ich wymiarach i akumulatorach. Samsung Galaxy A60 ma wyświetlacz o przekątnej 6,3 cala oraz wymiary obudowy 155,2 x 73,9 x 7,9 mm. Telefon ten zasila akumulator o pojemności 3410 mAh. Z kolei w Samsungu Galaxy A70 znajdziemy ekran o przekątnej 6,7 cala oraz akumulator o pojemności 4400 mAh. W tym wypadku wymiary obudowy wynoszą 164,2 x 76,7 x 7,9 mm. Widać też, że oba modele mają potrójne aparaty fotograficzne, A60 ma otworek w ekranie, a A70 - kropelkowy notch. Ponadto, drugi z modeli ma zapewne czytnik linii papilarnych w ekranie - nie widać go bowiem ani na boku, ani z tyłu.

Jako uzupełnienie, mamy jeszcze niewielki przeciek o Samsungu Galaxy A90. Na Twitterze pojawiły się zdjęcia, mające przedstawiać szkło ochronne dla A90. Szkło potwierdza wcześniejsze informacje o bezramkowym wyświetlaczu - i można je uznać za kolejną przesłankę wskazującą, że model ten będzie mieć wysuwany aparat do selfie - w szkle nie widać wycięcia ani na notch, ani na otworkowy aparat.

Na podstawie informacji @Sudhanshu1414 i TENAA: 1, 2, 3, 4

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!