R E K L A M A

ROKiT - ciekawostka z USA

Opublikowane:
Oferta ROKiT
Oferta ROKiT
fot. ROKiT

Rzadko pisuję o amerykańskim rynku - ale dla ROKiT zrobię wyjątek, ze względu na ciekawą ofertę tego producenta... Czy aby tylko producenta?

Zacznijmy od tego, że ROKiT zaczął sponsorować ekipę Williams Racing w Formule 1, jeszcze zanim w ogóle zaprezentował jakikolwiek telefon. Ponadto, firma oferuje dwa modele z ekranami wyświetlającymi obraz trójwymiarowy. Ktoś pamięta jeszcze szał sprzed kilku lat...? Ale ROKiT widzi w tym sens, a do tego oferuje dostęp do serwisu z kontentem 3D, ROCKFLiX 3D. Kupując telefon zyskuje się roczny dostęp. By było weselej, firma wraz z telefonem oferuje ubezpieczenie na życie oraz usługi lekarskie właścicielowi telefonu oraz jego rodzinie, do kompletu dorzucając roczny Wi-Fi calling bez limitu.

Topowy telefon w ofercie to ROKiT IO PRO 3D, wyposażony w procesor Mediatek MT6763, pamięć 4+64 GB oraz podwójny aparat fotograficzny 13+2 Mpx. Telefon ma także przedni aparat 8 Mpx, akumulator o pojemności 3850 mAh i 6-calowy ekran Full HD+. Wszystko to za 300 dolarów (1129 zł).

Kolejny w ofercie jest ROKiT IO 3D - z procesorem Mediatek MT6739, pamięcią 2+16 GB oraz aparatami 8 i 2 Mpx, zasilany z akumulatora o pojemności 2500 mAh. Również i ten model, podobnie jak opisany powyżej, ma odtwarzać treści 3D bez konieczności użycia specjalnych okularów. Tu jednak ekran mierzy 5,45 cala i ma rozdzielczość HD+ - ale i cena jest niższa, 200 dolarów (753 zł).

Za 90 dolarów (339 zł) można mieć smartfon już bez 3D, za to z 5-calowym ekranem FWVGA, procesorem Mediatek MT 6580M i pamięcią 1+8 GB - co dobitnie wskazuje na obecność Androida GO. Wyposażenie ROKiT IO Light uzupełniają aparaty o rozdzielczościach 5 i 2 Mpx oraz akumulator 2150 mAh. Firma oferuje ponadto dwa proste telefony - ROKiT ONE o klasycznej budowie, w cenie 35 dolarów oraz ROKiT F-ONE w formie klapki, za 40 dolarów (132/152 zł).

Na podstawie informacji ROKiT

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!