R E K L A M A

Energizer Power Max P18K Pop na Indiegogo - można zamawiać

Opublikowane:
Energizer Power Max P18K Pop
Energizer Power Max P18K Pop
fot. Adam Łukowski/mGSM.pl

Pamiętacie "cegłę" z MWC, czyli Energizera Power Max P18K Pop z akumulatorem 18000 mAh? Jeśli was zainteresował - możecie już go zamówić...

Niestety, na dostawę poczekacie do października. Jeśli jednak zamówicie teraz, telefon będzie kosztować jedynie 549 euro, czyli 2352 zł. Potem, jego cena wzrośnie do 599 euro (2566 zł), ale wciąż będzie można zaoszczędzić, zamawiając kilka sztuk. Pytanie, czy warto?

Jak na razie, do końca kampanii na Indiegogo pozostało 41 dni, a liczba zebranych funduszy, a zarazem kupców - wynosi okrągłe zero. Może w najbliższych godzinach coś się zmieni? Jeśli nie - flagowy model z ogromną baterią okaże się spektakularną klapą, pokazując, że nabywcom wcale nie zależy na wysokich pojemnościach... Nie lubię teorii spiskowych, ale czuję, że tak właśnie od początku miało być, a smartfon powstał tylko po to, by wzbudzić zainteresowanie samą marką Energizer - zarówno podczas MWC, jak i później. I to się udało - ale samo urządzenie chyba od początku było skazane na porażkę - co choć miało nawet ciekawą specyfikację - rozmiary i waga przekreślały wszystko.

Najciekawsze z 26. premier Energizera
wideo: mGSM.pl przez YouTube

Na podstawie informacji Indiegogo

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!