R E K L A M A

Sony Xperia 10 Ultra i Xperia 4 - plotkujemy o ekranach

Opublikowane:
Porównanie wymiarów Xperii 4 z poprzedniczkami
Porównanie wymiarów Xperii 4 z poprzedniczkami
fot. Sumahoinfo

Firma Sony wywołała spore zamieszanie, prezentując na MWC nowe Xperie z ekranami o proporcjach rozciągniętych do 21:9. Ale to chyba nie koniec niespodzianek: będzie coś wielkiego... i coś mniejszego.

Oczywiście pod warunkiem, że dzisiejsze plotki się sprawdzą. Według pierwszej, Sony szykuje powrót smartfonów Ultra - czyli z dużymi ekranami. Tegoroczna Xperia 10 Ultra miałaby mieć wyświetlacz o przekątnej aż 7 cali, ale o proporcjach 21:9, dzięki czemu nie byłaby wiele większa od 6,5-calowej Xperii 10 Plus. Smartfon miałby korzystać z procesora Snapdragon 710 i 6 GB RAM-u, nie byłby to zatem flagowiec, a mocniejszy średniak.

Po drugiej stronie barykady ma natomiast stanąć Xperia 4 - również ze Snapdragonem 710, ale z ekranem o przekątnej 5,7 cala. To, przy proporcjach boków 21:9, sprawiłoby, że smartfon ten miałby szerokość podobną, jak wcześniejsze modele Xperii Compact - byłby jedynie dłuższy. Xperia 4 wypełniłaby zatem niezagospodarowaną dziś przez Sony lukę wśród mocniejszych kompaktów - choć poprzednim było zdecydowanie bliżej do flagowców.

Na podstawie informacji Sumahoinfo 1, 2

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!