R E K L A M A

Moto Z4 - wygląd bez tajemnic

Opublikowane:
Moto Z4
Moto Z4
fot. 91mobiles

Fani serii Moto Z i Moto Mods mogą odetchnąć z ulgą. Nadchodząca Moto Z4 będzie kontynuować wzornictwo poprzedników, zachowa też zgodność z modułami.

Tak przynajmniej wynika z najnowszych renderów, jakie pojawiły się w sieci. Pochodzą one ponoć od producenta - ale tu już musimy wierzyć na słowo. W każdym razie - ukazują nam smartfon o znajomych kształtach, z charakterystycznymi dla Moto Z elementami. Wśród nich warto wymienić okrągłą oprawkę aparatu fotograficznego czy płaski tył, dostosowany do współpracy z modułami Moto Mods. Oczywiście nie mogło zabraknąć styków obsługujących moduły - ale przód to już niemal rewolucja.

Na froncie smartfonu najwięcej zmian. Ekran urósł, za to jego ramki wyraźnie zmalały. Przedni aparat umieszczono w kropelkowym notchu - ale nigdzie nie widać czytnika linii papilarnych. Pozostają domysły, że ukryto go pod ekranem. Jeśli chodzi o specyfikację - to pierwsze sygnały na jej temat mieliśmy jeszcze w ubiegłym roku. Dziś możemy już niemal z pełnym przekonaniem przyjąć, że smartfon otrzyma procesor Snapdragon 855, przynajmniej 4 GB RAM-u i 64 GB pamięci wewnętrznej. Aparat fotograficzny ma tym razem być (jak widać) pojedynczy, ale za to 48-megapikselowy.

Na podstawie informacji 91mobiles

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!